اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

» اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

معرفی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید ، من اکیداً توصیه می کنم برنامه های زیر را بررسی کنید.

شما می خواهید بهترین برنامه های موجود را پیدا کنید که به شما کمک می کند سریع انگلیسی یاد بگیرید.

شما باید از برنامه متناسب با نیاز خود استفاده کنید. ممکن است برنامه ای برای دیگران مفید نباشد، اما برای شما مناسب باشد.با توجه به این نکته ، در اینجا 6 برنامه مورد علاقه من (بدون ترتیب خاصی) وجود دارد:


1. Grammarly: نوشتن خود را بهبود ببخشید و کمتر اشتباه کنید

من از این برنامه استفاده می کنم و آن را به شدت توصیه می کنم. این برنامه بیشتر از یک املا به شما کمک میکند. همچنین خطاهای گرامری را برجسته می کند و به شما توضیح می دهد.

به عنوان مثال ، "من قبلاً در فرانسه بوده ام." گرامارلی به شما می گوید این را به تغییر دهید: "من قبلاً به فرانسه رفته ام."

این فوق العاده مفید است!

می توانید از آن در رایانه خود استفاده کنید و همچنین میتوانید در تلفن همراه خود آن را دانلود کنید تا از آنها در تلفن استفاده کنید.


2. Anki

اینجا جایی است که شما جملات و عبارات را دریافت میکنید و آنها را به روشی هوشمندانه تکرار می کنید. این بهترین راه برای یادگیری کلمات جدید و دستور زبان است. شما می توانید این کار را با تمرکز بر صحبت کردن ، نوشتن و خواندن انجام دهید .


Anki به شما امکان می دهد فلش کارت های دیجیتال خود را (با صدا) اضافه کنید یا کارت هایی را که دیگران ساخته اند دانلود کنید.

در اینجا چند نکته برای استفاده از Anki آورده شده است:

·         از جملات کامل استفاده کنید تا کاملاً برای شما مفید باشد.

·         کارتهای جدید زیادی اضافه نکنید زیرا باید کارت ها را تکرار کنید

·         هر روزمقدار کمی انجام دهید


3. سلام گفتگو: (تمرین سخنرانی و نوشتن با سخنرانان انگلیسی)

اگر هنوز از این برنامه استفاده نکرده اید ، عاشق آن خواهید شد!

این برنامه به شما امکان می دهد تا در زمان واقعی با مردم از سراسر جهان صحبت کنید. این به شما این امکان را می دهد که صحبت کردن را تمرین کنید.

این برنامه شامل تماس های ویدیویی و صوتی ، پیام کوتاه ، ابزار ترجمه ، گپ های گروهی و یک ویژگی جستجوی عالی است تا بتوانید دوستان خود را پیدا کنید.

این برنامه را امروز دریافت کنید و تمرینات گفتاری و نوشتاری بیشتری کسب کنید.


4. Udemy: دوره هایی را برای زبان آموزان انگلیسی بگذرانید

چندین دوره خوب برای زبان آموزان انگلیسی در این اپلیکیشن وجود دارد. به این ترتیب می توانید کارهای بیشتری به زبان انگلیسی انجام دهید.

به سایت اصلی آنها بروید ، ثبت نام کنید و سپس دوره های مربوط به یادگیری زبان انگلیسی یا هر آنچه می خواهید یاد بگیرید را جستجو کنید.


5. بی بی سی: یادگیری انگلیسی دروس انگلیسی بر اساس اخبار

اگر آموزش گرامر را ترجیح می دهید ، این برنامه برای شما مناسب است.

واژگان جدید بیاموزید ، دروس گرامر را بگذرانید و با گذراندن درسی براساس اخبار ، تلفظ خود را بهبود ببخشید. آنها مدام برنامه خود را به روز می کنند و اخیراً زیرنویس را به فیلم های خود اضافه کرده اند.


6. italki: در دروس آنلاین خصوصی و گروهی انگلیسی شرکت کنید

در حالی که Hello Talk بر دوستی با انگلیسی زبانان متمرکز است ، ایتالکی به شما امکان می دهد دروس خصوصی و گروهی را بصورت آنلاین برگزار کنید.

کلاس ها یک ساعته است و می توانید با معلم دلخواه خود دروس را بگذرانید. من توصیه می کنم که به مرور، چند درس آزمایشی بگذرانید و سپس وارد یک برنامه هفتگی یا دو هفته ای شوید.

همه کارها به صورت آنلاین انجام می شود بنابراین می توانید از هرجای دنیا با معلمان ارتباط برقرار کنید.آخرین مطالب این وبلاگوگان - گیاه خواریبرنامه غذایی وگان ، گیاه خواری و خام گیاه خواری
وبلاگ تبلیغاتیساخت وبلاگ تبلیغاتی
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
آموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه و دستور پخت جدیدترین غذاهای ایرانی و خارجی