اپلیکیشن Good Morning Alarm Clock

» اپلیکیشن Good Morning Alarm Clock

معرفی اپلیکیشن Good Morning Alarm Clock

بیدار شدن از خواب شیرین یکی از سخت‌ترین کارها برای ما انسان‌هاست که هیچ وقت هم عادی نمی‌شود، از همین رو به‌آسانی نمی‌توان به اپلیکیشن‌های بیدارباش حس خوبی داشت. آلارم پیش‌فرض گوشی‌های هوشمند نمی‌تواند کار و خاصی متفاوتی انجام دهد. معمولا تنظیماتی بیشتر از قدرت ویبره و کم و زیاد کردن صدای زنگ آلارم دردسترسمان قرار ندارد. البته قابلیت Snooze یا تکرار چند باره آلارم ممکن است کارساز باشد.اما Good Morning Alarm Clock چیزی فراتر از این امکانات در اختیارتان قرار می‌دهند. 

اگر اپلیکیشن پیش‌فرض آلارم گوشی بنا به هر دلیلی نیازهای شما را رفع نمی‌کند، می‌توانید با دانلود Good Morning Alarm Clock  جایگزینی هوشمند و قدرتمند برای اپ پیش‌فرض آلارم در اختیار داشته باشید. این برنامه برای اجرا به اندروید ۴.۱ یا بالاتر نیاز خواهد داشت و سعی کرده است علاوه بر یک اپلیکیشن کارآمد برای تمام اقشار، دوست آن‌ها نیز باشد و با بررسی‌هایی که از خواب شما به انجام می‌رساند، اهمیت دادن خود به شما را نمایش دهد.

 این برنامه قادر است با پخش آلارم‌های ملایم و با میزان صدای مناسب، شما را به بهترین شکل ممکن و آرام آرام از خواب بیدار کند که همین موضوع باعث جلب توجه کاربران شده است؛ به‌طوری که تنها در پلی‌استور گوگل این اپلیکیشن نزدیک به ۱ میلیون بار دانلود شده است.

نکته‌ی جالبی که در این برنامه وجود دارد، صداهای آرام‌بخش برای به خواب رفتن است.

 Good Morning Alarm Clock قادر است ریتم و مسیر خواب شما را آنالیز کند و شما را در بهترین زمان از خواب بیدار کند.

به‌طوری که می‌توانید از این برنامه هم برای به خواب رفتن هنگام شب و هم برای بیدار شدن در صبح استفاده کنید. محیط کاربری برنامه به‌صورت تیره و تاریک طراحی شده است تا کاربرانی که بعد از خاموش کردن چراغ‌ها برای تنظیم ساعت بیدارباش به سراغ گوشی می‌روند، به شکل آسوده‌تری به کار با برنامه بپردازند. باید اشاره کنیم که طراحی صورت گرفته بسیار شیک و زیبا است و حس کار با یک اپلیکیشن مدرن را به کاربر القا خواهد کرد. آخرین مطالب این وبلاگساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
آموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه و دستور پخت جدیدترین غذاهای ایرانی و خارجی
وگان - گیاه خواریبرنامه غذایی وگان ، گیاه خواری و خام گیاه خواری
وبلاگ تبلیغاتیساخت وبلاگ تبلیغاتی