بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» اپلیکیشن Flipboard چیست؟

اپلیکیشن Flipboard چیست؟

Flipboard چیست؟

Flipboard یکی از چندین برنامه کنترل اخبار است که برای کاربران Android و iOS در دسترس است. 


·  Flipboard نوعی خبرخوان و ابزار مجله دیجیتال است که به بزرگترین عناوین روز مورد علایق شما متکی است.  

·  برخلاف سایر برنامه های خبری ، شما می توانید مانند یک مجله چاپی ، داستان ها و مقالاتی را در Flipboard ورق بزنید و بخوانید. 

· Flipboard به عنوان یک شبکه اجتماعی دو طرفه است که در آن کاربران می توانند علایق خبری، از جمله سرگرمی ، ورزش ، سیاست ، غذا و موارد دیگر را با یکدیگر مرتبط و بحث کنند.

· برنامه جمع آوری اخبار Flipboard در دستگاه های iOS ، Android ، Windows و Windows Phone در دسترس است. 

Flipboard یک خبر خوان و یک برنامه اجتماعی است که به شما امکان می دهد افراد ، موضوعات و نشریات مهم برای شما را دنبال کنید.

پلت فرم اخبار اجتماعی به عنوان یک برنامه محبوب iPad آغاز به کار کرد و از زمان راه اندازی آن در سال 2010 ، در چندین دستگاه محبوب در دسترس قرار گرفت.

ابزار مشترک مجله دیجیتال ، تجربه خواندن اخبار را بر اساس موضوعاتی که انتخاب کرده اید ، نشریاتی که دنبال می کنید و مقالات گذشته ای که خوانده اید ، ایجاد می کند. 

در اینجا همه مواردی است که باید در مورد اخبار و برنامه های اجتماعی بدانید. 

چگونه Flipboard اخبار را برای شما کنترل می کند

Flipboard به شما امکان دسترسی به همه موارد از جدیدترین عناوین تا تنظیمات حساب خود را می دهد. در Flipboard ، یک مجله دیجیتال مجموعه مقالاتی است که توسط رسانه های خبری دیجیتالی مانند وال استریت ژورنال ، واشنگتن پست ، آکیوس ، Vanity Fair ، Rolling Stone و موارد دیگر بر اساس محتوای منتشر شده آنها ایجاد و تنظیم شده است. برند ها و افراد همچنین می توانند مجلات دیجیتالی ایجاد کنند که کاربران Flipboard بتوانند آنها را دنبال کنند. 

نمایه Flipboard شما، یافتن داستان هایی را که دوست داشته اید ، مجله هایی را که تنظیم کرده اید ، دیدن افرادی که دنبال می کنید (و افرادی که شما را دنبال می کنند) و موارد دیگر را آسان می کند. 

مقالات در Flipboard به صورت مجله نمایش داده می شوند ، بدین معنی که می توانید همانطور که در یک مجله چاپ شده ورق می زنید ، صفحات را جابه جا کنید و از آنجا که عکس ها بخشی اساسی از تجربه مجله هستند ، به طور برجسته در سراسر سایت و برنامه به نمایش در می آیند.

چه چیزی Flipboard را به یک برنامه اجتماعی تبدیل می کند 

Flipboard فقط یک برنامه کنترل اخبار نیست. همچنین یک شبکه اجتماعی است. می توانید مقالاتی را که می خوانید و مشاهده می کنید در Flipboard با سایر کاربران برنامه یا سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر لایک کنید. کاربران Flipboard همچنین می توانند مستقیماً از طریق برنامه درمورد مقالات نظر دهند و عنصر تعامل را به تجربه خواندن خبر اضافه کنند.

برنامه Flipboard به شما امکان می دهد اعلان هایی برای اخبار و فعالیت های اجتماعی در Flipboard دریافت کنید ، مانند تنظیم هشدارهای فعالیت برای دوستان. همه این کارها را می توانید از طریق تلفن ، تبلت یا مرورگر وب رایانه خود با استفاده از هر یک از ابزارهای مشترک Flipboard انجام دهید .

ارم بلاگ


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


راه تجارت - اولین فروشگاه اختصاصی بازار سرمایه کتاب راه تجارت - اولین فروشگاه اختصاصی بازار سرمایه کتاب مشاهده